4,05 zł za miesiąc monitoringu 50 fraz
  • 2016-09-09

4,05 zł z VAT za 50 fraz
Takiej ceny nie ma nikt w Polskiej części internetu. To jedna z najniższych ofert na Polskim rynku do 2016 roku. Obecnie nie ma tańszej firmy która by proponowała taniej usługę monitoringu fraz kluczowych w wyszukiwarce Google. Aby potwierdzić niską wycenę usługi postanowiliśmy przeprowadzić kilkomiesięczne testy na prawdziwych przypadkach.

Zgodnie z regulaminem strony dodawaliśmy i usuwaliśmy frazy kluczowe którymi się interesowaliśmy dla aż 9 witryn które brały udział w testach. Wszystkie witryny są podłączone do jednego konta testowego dzięki czemu możemy też testować inne parametry serwisu akurat nie przydatne do oceny wysokości kosztów związanych z usługa monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.

W pierwszej fazie testów wprowadziliśmy 6 stron do systemu i uruchomiliśmy monitoring 28 fraz kluczowych. Po pełnym miesiącu monitoringu podsumowanie rachunku wskazało obciążenie konta pre-paid na kwotę 2,30 zł z VAT. W tym czasie dodawaliśmy i usuwaliśmy również inne frazy które wydawały nam się ważne a następnie z nich rezygnowaliśmy.

Efekt był taki że na następny miesiąc rachunek został obliczony dla 50 fraz (zgodnie z faktem, rachunek tylko za monitorowane frazy). Wartość tego obciążenia wynosiła zaledwie 4,05 zł z VAT. To oznacza że nasz system monitoringu jest najtańszy na rynku Polskim. Koszty są tak niskie że nie opłaca się sprawdzać frazy ręcznie. Mechanizm automatycznego sprawdzania frazy kluczowej umieszcza każdego dnia wyniki na wykresie który obrazuje zmiany pozycji strony na daną frazę w czasie ostatnich kilku miesięcy. Takiego efektu może pozazdrościć każdy kto ręcznie sprawdza frazy w wyszukiwarce Google.

Skorzystaj z naszego narzędzia i oszczędzaj swój własny czas i pieniądze. W czasie gdy ręcznie sprawdzasz pozycje w wynikach wyszukiwarki, możesz robić coś innego co sprawi Ci przyjemność lub przyniesie kolejne zarobki. Sprawdzaj pozycje swojej strony za pomocą telefonu oraz tabletu. Nasz interfejs dostosowuje się do szerokości i wysokości ekranu. To daje mobilność usługi oraz możliwość sprawdzenia stanu pozycji witryny w wynikach wyszukiwarki Google z dowolnego miejsca z zasięgiem internetu. Przy tak niskich kosztach to grzech tracić czas na ręczne sprawdzanie pozycji. W dodatku nasz system jest tak zbudowany że płacisz tylko za frazy które faktycznie monitorujesz. Nie jesteś zmuszany do określenia z góry ile fraz będziesz monitorować. A jesteś rozliczany tylko za faktycznie monitorowane frazy a nie za możliwość ich monitorowania.