Uruchomieniem komercyjnej wersji
  • 2016-04-01

Koniec testów


Dziś możemy poinformować o zakończeniu testów naszej strony Monitoring pozycji w Google. Przeprowadzane testy miały za zadanie sprawdzić jak możemy maksymalnie obciążyć serwis frazami kluczowymi i żądaniami ich sprawdzenia w wynikach wyszukiwarki Google. Cały proces przebiegał niezwykle sprawnie a w międzyczasie były prowadzone prace wykończeniowe. Teraz możemy już oficjalnie poinformować o wdrożeniu pełnej wersji naszego serwisu i udostępnienie go szerokiej publiczności.

Obecne prace


Obecnie pracujemy jeszcze nad wykończeniem pewnych szczegółów jednak sama idea oraz mechanizm działania jest już ukończony i w pełni sprawny. Dlatego zachęcamy do korzystania z naszej witryny i sprawdzania postępów swoich działań które są ukierunkowane na poprawę widoczności konkretnej strony w wynikach wyszukiwania pod podaną konkretną frazą kluczową.

Przyszłe działania


Teraz skupimy się nad poprawą obsługi serwisu. Zbudowany został w oparciu o doświadczenia nabyte przy korzystaniu z innych podobnych aplikacji. Jednak czerpaliśmy tylko z najlepszych rozwiązań co ma wpływ na jakość naszej strony. W najbliższym czasie będziemy skupiać się na pozyskiwaniu użytkowników naszego Google monitoringu. Jednak z czasem będziemy poszerzać dostępne informacje na temat witryny którą każdy z naszych użytkowników pozycjonuje w wyszukiwarce Google.