90 dni historii dla każdej frazy
  • 2016-04-25

Monitoring fraz w Google


Nasz serwis umożliwia monitorowanie wybranych fraz kluczowych dla konkretnych adresów witryn internetowych w wyszukiwarce Google.pl . Usługa ta ma za zadanie ułatwić codzienne sprawdzanie pozycji strony pod różnymi frazami. Do tej pory każda osoba która zajmowała się pozycjonowaniem, zaczynając dzień musiała sprawdzić jak przez noc zmieniły się pozycje stron które pozycjonuje. Dopiero po sprawdzeniu i spisaniu wszystkich pozycji, można było zająć się kolejnymi sprawami dotyczącymi sprawnego wpływania na pozycje stron w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google.pl. Serwisy typu monitoring fraz w Google, ma za zadanie ułatwić proces codziennego sprawdzania wszystkich fraz i pozycji dla danej witryny.

W jaki sposób monitoring ułatwia pracę pozycjonera ?


Codzienne żmudne sprawdzanie pozycji jednej witryny z kilkoma frazami powoduje stały ubytek czasu. W dodatku gdy strona na daną frazę znajduje się w trzeciej dziesiątce, to tym bardziej, wpisanie frazy i sprawdzenie trzydziestu wyników pochłania około dwóch minut. Gdy mamy wiele witryn do sprawdzenia a każda posiada przynajmniej pięć fraz na które ją pozycjonujemy, to uzyskujemy całkiem spory zasób danych do sprawdzenia i przetworzenia w celu sprawdzenia rezultatów. Od wyniku oceny dotychczasowych zabiegów zależy przecież intensywność przy kolejnych pracach. Dlatego należy ułatwiać sobie sprawy które z każdym klientem dostarczają nam kolejnych stałych obowiązków.

90 dni historii

Aby osoba pracująca na stanowisku pozycjonera mogła trafnie ocenić skutki swoich działań oraz lepiej motywować się do dalszej pracy , powinna mieć możliwość przeglądania historii wyników uzyskanych bezpośrednio w wyszukiwarce Google. Ręczne sprawdzanie i zapisywanie w dokumencie sprawdzającym kolejnych pozycji, jest czasochłonne. Ten czas można przeznaczyć na inne przyjemniejsze rzeczy albo na obsługę kolejnego klienta. Nasz monitoring fraz w wyszukiwarce Google, umożliwia obserwację zmiany wyników wyszukiwania w przedziale 90 dni od dziś wstecz, oczywiście pod warunkiem że fraza była w tym czasie poddana monitorowaniu przez naszą witrynę. Łatwe przeglądanie i konstrukcja obrazkowa szybko pozwala sprawnej osobie wyciągnąć wnioski oraz zaobserwować zmiany jakie zaszły na przestrzeni wielu dni.