Promocja, opłaty bez podatku VAT
  • 2016-07-02

Nasza platforma do sprawdzania pozycji fraz w wyszukiwarce Google obecnie wprowadza promocję na swoje usługi. Teraz od 1 Lipca 2016 roku wprowadzamy brak podatku VAT od naszej usługi na monitorowanie fraz w wyszukiwarce Google.pl .

Nasza promocja jest skierowana do wszystkich użytkowników, starych i nowych. Udostępniamy ją w celu poprawy funkcjonowania Polskich firm które chcą zaoszczędzić na prostych lecz ważnych z punktu widzenia SEO takich elementów jak właśnie monitorowania pozycji poszczególnych wraz w wynikach wyszukiwarki Google.pl .

Promocja zostaje wprowadzana z dniem pierwszy lipca 2016 roku i trwa do odwołania. Jednak na razie nie przewidujemy zamknięcia tej promocji. Będzie ona ważna do przynajmniej do 1 stycznia 2017 roku. Po tej dacie podejmiemy decyzję o ewentualnym przedłużeniu promocji, jednak perspektywa obecna pokazuje że nie będą wprowadzane raczej zmiany prowadzące do zamknięcia oferty promocyjnej.

Zapraszamy wszystkich do testowania naszej usługi oraz do korzystania z promocji. Nasz system monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google obecnie cechuje się doskonałym sprawdzanie pozycji oraz najniższą ceną za frazę.