Regulamin

Monitoring pozycji Google (MPG) Należy do firmy Internetowa Agencja Marketingowa Ads-Center.NET Krzysztof Wolski, z siedzibą we Wrocławiu, kod pocztowy 53-137, Aleja Wiśniowa, budynek 18A lokal numer 10, zwany dalej „Administrator”.

Użytkownik – osoba która zarejestrowała konto użytkownika w obrębie serwisu monitoring.stowarzyszenieseo.pl

Konto użytkownika – to sekcja dostępna tylko dla zarejestrowanych oraz zalogowanych internautów którzy przeszli proces rejestracji na stronie w obszarze adresu monitoring.stowarzyszenieseo.pl

1 - Serwis monitoring pozycji Google jest dostępny dla każdego internauty. Jednak zakładanie wielu kont do kontrolowania pozycji jednej domeny jest całkowicie zabronione. Konta takich użytkowników będą blokowane z całą surowością.

2 - Każde konto użytkownika posiada możliwość obserwowania do 5 fraz i dowolnej liczby domen, bez ponoszenia kosztów. Dopiero dodanie szóstej i kolejnej frazy kluczowej którą system ma monitorować związane jest z kosztami.

3 - Cennik – Pełny cennik można znaleźć na specjalnie do tego przygotowanej podstronie.

4 - Administrator nie przechowuje i nie odpowiada za dane zebrane przez użytkowników podczas monitorowania fraz kluczowych. Administrator jest zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności za utratę zgromadzonych danych na temat archiwalnych pozycji monitorowanej frazy.

5 Serwis do monitorowania fraz kluczowych i ich pozycji w wyszukiwarce Google obsługuje tylko język Polski i wyszukiwarkę Google.pl

Koszty ponad szustą frazę
Serwis udostępnia dla każdego zarejestrowanego konta użytkownika, możliwość monitorowania do 5 fraz bez ponoszenia kosztów. Jednak każda fraza ponad pierwszych pięć będzie związana z poniesieniem kosztów.

Pełny cennik dostępny jest pod odpowiednio w tym celu przygotowanym adresem, widocznym dla każdej osoby zainteresowanej z poziomu internetu bez konieczności logowania.

Cennik posiada progresywny kształt naliczania opłat. Im więcej dany użytkownik doda fraz kluczowych do monitoringu tym mniej za każdą z fraz zapłaci.

Opłacie podlegają tylko frazy które są monitorowane od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca. Frazy dodane w trakcie trwania danego miesiąca są monitorowane za darmo. Frazy będą dodawane do rozliczenia dopiero po rozpoczęciu i zakończeniu pełnego miesiąca rozliczeniowego.

Zabronione jest usuwanie fraz i dodawanie ich w trakcie trwania okresu rozliczeniowego w celu ominięcia naliczania opłat. Gdy system wykryje takie zachowanie konto natychmiast zostanie zablokowane.

Płatności DotPay
Serwis Monitoring.StowarzyszenieSEO.pl jest sprzężony z serwisem DotPay w celu pobierania opłat na poczet dokonanych zamówień monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.pl

DotPay udostępnia system dzięki któremu każdy internauta może w prosty i szybki sposób uzupełnić portfel na naszej stronie w celu posiadania zabezpieczonej gotówki na poczet usług które oferujemy.

Bonusy
Serwis Monitoring.StowarzyszenieSEO.pl udostępnia bonusy do wpłat powyżej 50 zł. Pełny wykaz bonusów znajduje się w zakładce „Płatności” widocznej po zalogowaniu na konto użytkownika serwisu.

Wpłaty
5 , 10, 20 zł bez dodatkowego bonusu.
50 zł uprawnia do otrzymania 10 zł
100 zł uprawnia do otrzymania 20 zł
200 zł uprawnia do otrzymania 40 zł
300 zł uprawnia do otrzymania 60 zł

Bonus służy tylko do wykorzystania na usługi zawarte w serwisie. Kwota wpłacona na portfel użytkownika nie podlega zwrotowi lub wypłacie. Bonus dodany do sumy wpłaty jest nagrodą za wyższą sumę wpłaty i służy tylko do rozliczeń wewnętrznych za usługi serwisu do monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.pl.

Pomoc
Aby uzyskać pomoc w sprawie działania naszego serwisu zapraszamy na odpowiednią podstronę naszego serwisu. Postaraliśmy opisać tam wszelkie możliwe trudności jakie może napotkać internauta podczas korzystania z mechanizmu do monitorowania fraz kluczowych.

Aby złożyć reklamację należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „Kontakt”. Wszelkie sprawy rozstrzygane są w czasie 7 dni roboczych od dnia zgłoszenia.