Pomoc

Niniejsza strona służy do sprawdzania konkretnych fraz kluczowych (słowa wpisywane w wyszukiwarkę Google w pole input), i prezentowanie zgromadzonych wyników w postaci wykresów liniowych oraz wykresów słupkowych. Metody prezentacji uzyskanych wyników mają na celu wzmagać chęć do dalszych działań podczas optymalizacji i pozycjonowania strony.

Rejestracja
Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa i można przeprowadzić ten proces za pomocą podstrony z formularzem do rejestracji. Aby przeprowadzić proces prawidłowo należy podać Login, adres e-mail oraz dwukrotnie wprowadzić hasło do konta jakim będziemy się posługiwać. Hasło podczas wpisywania w pola formularza są ukryte pod znakiem gwiazdki aby nikt z osób postronnych nie mógł korzystać z Państwa konta użytkownika. Po wprowadzeniu danych rejestracyjnych, należy sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, otworzyć maila z potwierdzeniem rejestracji i kliknąć w link który jest w nim zawarty.

Nie otrzymałem e-maila
Czasem zdarza się tak że mail z potwierdzeniem rejestracji wpada do folderu SPAM lub całkowicie nie ląduje na skrzynce. Jest to spowodowane zbyt agresywnym ustawieniem antySPAM na serwerze gdzie posiadają Państwo swoją pocztę elektroniczną. W takiej sytuacji prosimy o skorzystanie z działu kontakt, w którym znajduje się formularz kontaktowy. Proszę w mailu do nas podać swój login, adres e-mail na który powinna trafić informacja z potwierdzeniem a aktywujemy konto automatycznie.

Logowanie
Aby prawidłowo zalogować się na swoje konto użytkownika systemu do monitorowania fraz kluczowych w wyszukiwarce Google należy skorzystać ze strony na której jest formularz do logowania. Należy w pierwszym polu podać adres e-mail który został wpisany do formularza podczas rejestracji oraz kombinację znaków która tworzy hasło również ustalana przez internautę podczas rejestracji.

Problemy, skargi i sugestie
Wszelkie problemy, skargi na rozliczenia czy też działanie serwisu można kierować do administracji serwisu za pomocą formularza kontaktowego. Wszelki kontakt prosimy przeprowadzać za pomocą naszego formularza, to najlepsza i obecnie jedyna opcja kontaktu z osobami które zarządzają niniejszym monitoringiem fraz kluczowych w wyszukiwarce Google.

Cennik
Wszelki wykaz cen oraz bonusów jest rozpisany w zakładce cennik dostępny na naszej stronie głównej oraz po zalogowaniu w sekcji „Płatności”. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi usługami oraz cennikiem. Proszę pamiętać że każde konto umożliwia testowanie serwisu do 5 fraz całkowicie za darmo. Jednak konta uruchamiane do sprawdzania podobnych fraz lub tej samej strony co inne konta użytkowników będą blokowane w przypadku braku wniesienia opłaty.

Sprawdzanie stron z www i bez www
Jak ogólnie wiadomo, Google rozróżnia strony z www i bez www z przodu nazwy domeny. W wynikach wyszukiwania można spotkać witryny z tym przedrostkiem oraz bez niego. Często jedna domena jest widoczna pod obydwiema postaciami.

Jak dokładnie sprawdzać w naszym systemie monitorowania frazy z www i bez www. Jest to stosunkowo proste. Wystarczy wprowadzić podczas wpisywania adresu strony, z www lub bez. Jeśli podamy taki adres strony „www.stowarzyszenieseo.pl” to wszystkie wpisane frazy pod tą domeną będą sprawdzane dla adresu z www z przodu. Jeśli wprowadzimy nazwę strony w takim modelu „stowarzyszenieseo.pl” to wszystkie frazy pod tą domeną będą sprawdzane dla przypadków bez www z przodu adresu strony.

Jak stworzyć subkonto dla klienta tak aby pokazać mu statystyki ?
To bardzo proste w naszym systemie do sprawdzania pozycji stron na poszczególne frazy za pomocą naszego serwisu. Wystarczy zalogować się do swojego konta w naszym serwisie i skorzystać z zakładki „Subkonta”.

Po kliknięciu w napis „Subkonta” strona wyświetli po odświeżeniu formularz w którym należy podać trzy typy danych. W pierwszej kolejności podajemy login naszego klienta, następnie hasło jakim będzie się posługiwać, w ostatnim kroku wybieramy z listy rozwijalnej nazwy stron do których ma mieć dostęp. Klient uzyskuje jedynie wgląd w ostatnio odczytane pozycje fraz wybranej strony oraz do jej pełnej historii. Nie ma możliwości edycji, może jedyne przeglądać osiągnięte wyniki.

Po podaniu danych do logowania i zatwierdzeniu zmian w serwisie należy skopiować link do panelu logowania dla klientów końcowych (subkonta) i podać go kontrahentom.

Jak działają bonusy do wpłaty ?
To bardzo proste, bonusy są przyznawane zgodnie z cennikiem. Pełny opis sum wpłat oraz przysługującym do ich wysokości bonusom można zapoznać się w naszym cenniku. Co do stosowania bonusów zasada jest prosta, im więcej wpłacisz jednorazowo na konto pre-paid tym większy bonus osiągniesz. Kwotę z bonusu można wykorzystać tylko na monitorowanie fraz w wyszukiwarce Google przy pomocy naszego serwisu. Nie ma możliwości wypłaty uzyskanej sumy na konto bankowe. Bonus jest do wykorzystania w ramach serwisu.

Bonusy są doliczane do każdej wpłaty powyżej ustalonego progu. Bonus jest wielokrotny aż do zakończenia tej promocji. To oznacza że każda wpłata z sumą powyżej progu wyznaczonego w cenniku, będzie premiowana bonusowa kwotą doliczaną do stanu konta w serwisie internetowym do monitorowania fraz kluczowych w Google.