Możliwość udostępniania statystyk
  • 2016-03-16

Udostępnij statystyki


Zostałeś wynajęty do prowadzenia kampanii marketingowej w wyszukiwarce Google. Innymi słowy masz wpływać na algorytm tej wyszukiwarki tak aby pozycja trony pozycjonowanej ma zbliżać się do pierwszej trójki czyli najlepszych wyników.

Nasz serwis udostępnia możliwość obserwacji postępów prowadzonych prac nad pozycją strony w wynikach wyszukiwania. Ale co komu po obserwowaniu tych postępów samemu i brak możliwości ich pokazania innym osobom.

Teraz wystarczy wejść w historię dowolnej frazy którą obserwujemy za pomocą serwisu do monitoringu i możesz pobrać link który należy udostępnić osobom trzecim. Wszystkie osoby którym udostępnisz link będą mogły stale obserwować postęp pracy nad pozycją w wyszukiwarce.

Zadowolony klient


Aby klient był zadowolony należy mu udostępnić łatwy sposób obserwowania wyników Twojej pracy. Ręczne sprawdzanie pozycji w wyszukiwarce Google jest obłożone wadami. Pliki ciasteczek pamiętają nasze preferencje i wybory z ostatnich dni przeglądania internetu i pokazują nam inne wyniki niż te naturalne które stanowią prawdziwą bazę wyszukiwania. Korzystając z naszego narzędzia możesz obserwować postęp swoich prac oraz udostępniać te wyniki swoim klientom.